Переклад

Мы осуществляем перевод документов любой сложности на множество языков: английский, французский, немецкий, испанский, итальянский, китайский и др.

Ми здійснюємо переклад документів будь-якої складності на безліч мов: англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську, китайську та ін.

У нас завжди можна швидко та вигідно здійснити нотаріально засвідчений переклад паспорта та інших документів.

Команда фахівців нашого агентства сформована із професіоналів, найкращих у своїй сфері. Це кваліфіковані лінгвісти, досвідчені редактори та уважні коректори.

«Український центр апостилю та перекладів» готує документи для закордонних поїздок, перекладає корпоративне та особисте листування, виконує інші види перекладів.

Пунктуальні ерудовані фахівці відмінно розуміють відповідальність перед замовником, усвідомлюють ступінь впливу якості перекладених текстів на долю приватних осіб та успіх діяльності компаній.

«Український центр апостилю та перекладів» завжди працює на бездоганний результат. Наші клієнти отримують найкращі цінові пропозиції та гарантію якісно виконаної професійної роботи.

translate
apostile
Апостиль

Апостиль – спеціальний штамп, що підтверджує підпис та посаду людини, яка підписала документ. Апостилізація офіційних паперів здійснюється одним із міністерств України, у т. ч. Міністерством юстиції.

«Український центр апостилю та перекладів» надає професійні послуги з надання апостилю та легалізації документів. Вибір тієї чи іншої процедури залежить від факту підписання країною, для якої Ви оформлюєте документи, Гаазької конвенції 1961 року.

Якщо Ви цінуєте свій час, який доведеться витратити на поїздки до міністерства та простоювання у чергах, скористайтеся нашою послугою здійснення апостилізації документів: ми зробимо все за Вас! Максимально оперативно!

Легалізація

Якщо Ви хочете працювати або навчатися за кордоном, плануєте оформлення посвідки на проживання, поїздку за кордон, в більшості випадків Вам доведеться зайнятися «легалізацією» тих чи інших документів.

Під легалізацією розуміють вчинення низки дій, які забезпечують офіційному документу, виданому в Україні, юридичну чинність на території іншої держави.

Звернувшись до «Українського центру апостилю та перекладів» Ви гарантовано зможете уникнути непорозумінь, пов’язаних з невідповідністю документів вимогам міністерств певної юрисдикції, не витрачати час та кошти на повторне подання документів на легалізацію.

lagalizatsija
nostrifikatsija
Нострифікація

Нострифікація дипломів – трудомісткий процес. Він проходить у кілька етапів. Після виконання нашими фахівцями необхідних дій (переклад, легалізація та ін.) Ви отримуєте офіційне визнання Україною документа, що підтверджує Вашу освіту, здобуту в іншій країні.

Процедура нострифікації диплома необхідна, зокрема, для офіційного працевлаштування на території України.

«Український центр апостилю та перекладів» ретельно готує документи. Точний професійний переклад назв предметів та іншої спеціальної термінології, виконаний нашими фахівцями, впливає на успішність підтвердження законності Вашого диплома Міністерством освіти України.

Замовляйте нострифікацію документів про освіту в нашій компанії та переконайтеся, що ми максимально відповідально виконуємо свою роботу!

Витребування довідок про несудимість

Витребування довідок про несудимість, як правило, потрібне при підготовці пакету документів для виїзду за кордон, при оформленні посвідки на проживання, проходженні процедури отримання громадянства, працевлаштування тощо.

Можливість отримання довідки не залежить від місця Вашої реєстрації чи наявності громадянства України. Термін дії цього документа не встановлюється, оскільки він видається за станом на час звернення.

Якщо довідка про відсутність судимості необхідна для пред’явлення за кордоном, то залежно від країни призначення, для її оформлення може знадобитися низка додаткових документів.

Уточнити деталі оформлення необхідної Вам довідки та отримати додаткову консультацію Ви можете у наших фахівців, які дадуть докладні відповіді на всі запитання.

«Український центр апостилю та перекладів» гарантує справедливе співвідношення професійного сервісу та вигідної вартості. Чекаємо на Вас!

istrebovanije-spravok-o-nesudimosti
copy
Витребування дублікатів документів

Більшість документів, наприклад, дублікат свідоцтва про народження або свідоцтва про шлюб, ми можемо отримати для Вас без Вашої особистої присутності.

Для того, щоб Ви не стояли в черзі та не витрачали особистий час та кошти на роз’їзди регіонами України або в іншу країну, Ви можете просто оформити довіреність на співробітника компанії «Український центр апостилю та перекладів», який виконає завдання у максимально стислі строки.

Отримання ІПН для іноземців

Ми пропонуємо Вам повний комплекс юридичних послуг з питань оформлення ідентифікаційного номера – картки фізичної особи-платника податків.

Відповідно до законодавства України іноземний громадянин зобов’язаний отримати ІПН, якщо він:

  • планує працювати на території України;
  • реєструється як суб’єкт підприємницької діяльності на території нашої країни;
  • володіє об’єктами оподаткування, передбаченими чинним законодавством, зобов’язаний сплачувати податки та вносити інші обов’язкові платежі;
  • є засновником юридичної особи на території України.

«Український центр апостилю та перекладів» цінує особистий час своїх клієнтів, і тому пропонує послугу оформлення ІПН без Вашої участі.

inn