ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР АПОСТИЛЮ ТА ПЕРЕКЛАДУ” (ТОВ “УЦАП”), надалі «Компанія», з повагою ставиться до конфіденційної інформації та даних кожного Клієнта та особи, яка відвідує сайт з адресою в мережі інтернет https://www.ucoat.com.ua/

Повідомляємо Вас про те, які особисті (персональні) дані ми збираємо і у який спосіб їх використовуємо.

Дані збираються, обробляються і використовуються у відповідності до вимог чинного законодавства України про захист персональних даних.

  1. ЗБІР, ВИКОРИСТАННЯ І ПЕРЕРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми збираємо інформацію, яка стосується певних осіб, лише з метою обробки і використання, і лише в тому випадку, якщо Ви добровільно надали інформацію або чітко висловили згоду на її використання. Коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, деякі дані автоматично записуються на сервери Компанії для системного адміністрування, а також для статистичних або резервних цілей. Записана інформація може містити: назву Інтернет-провайдера, інколи ІР-адресу, дані про версію програмного забезпечення, про операційну систему комп’ютера, з якого відвідується наш веб-сайт, веб-сайт, який Ви використовуєте, щоб відвідати нас, адреси веб-сайтів, які Ви відвідуєте одночасно з нашим веб-сайтом та, за можливості, Ваші параметри пошуку, що привели Вас на наш сайт.

Така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує наш сайт, ефективність маркетингових заходів. Однак у даному контексті не використовуються жодні персональні дані.

Якщо Ви добровільно надаєте нам персональну інформацію, ми зобов’язуємося не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України або зазначається Вами у заяві про згоду. Передача персональних даних здійснюється лише на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Будь-які зміни у Заяві про конфіденційність публікуються на даній веб-сторінці. Це дозволяє Вам у будь-який час отримати інформацію про те, які дані у нас зберігаються, і про те, яким чином ми їх збираємо і зберігаємо.

  1. БЕЗПЕКА ДАНИХ

Компанія зобов’язується безпечно зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін. Договірні партнери Компанії, які мають доступ до Ваших даних, що необхідні їм для надання послуг від імені Компанії, зобов’язані дотримуватися умов конфіденційності даної інформації і не мають права використовувати надані дані задля якихось інших цілей. В деяких випадках виникає необхідність передати Ваші запити партнерам Компанії. У цих випадках Ваша персональна інформація також вважатиметься і використовуватиметься як конфіденційна, персональні дані не розголошуються.

  1. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МАЛОЛІТНІХ ДІТЕЙ

Компанія надає послуги особам, які не досягли 16 років через законних представників. Якщо батьки або інші законні представники дитини виявлять, що дитина самостійно надала певну інформацію Компанії, і визнають, що ці дані мають бути знищені, батькам або іншим законним представникам необхідно зв’язатися з нами з проханням видалити особисту інформацію про дитину.

  1. ВІДСТЕЖЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Сайт може встановлювати файли cookie.

Без чітко вираженої згоди наших користувачів дані, збирання яких здійснюється за технічними засобами, не використовуються для ідентифікації особи відвідувача і не долучаються до будь-яких інших персональних даних особи під псевдонімом.

  1. ВАШІ ЗАПИТИ

Збережені дані будуть видалені Компанією після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, або у випадку, якщо сама Компанія більше не потребує збереження тих або інших даних. Ви маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про Вас з бази даних Компанії. Ви також маєте право у будь-який час відізвати Вашу згоду на використання або обробку Ваших персональних даних. У таких випадках, а також, якщо у Вас виникають якісь інші побажання, пов’язані з Вашими персональними даними, просимо Вас надіслати лист на офіційну адресу Компанії або електронною поштою. Просимо Вас також зв’язатися з нами у разі, якщо Вам хотілося б дізнатися, чи збираємо ми дані про Вас і якщо так, то які саме дані. Ми намагатимемося якнайшвидше надати відповідь на ваш запит.

  1. ВИКОРИСТАННЯ ПЛАГІНІВ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Технічне оснащення сторінок нашого сайту не включає в себе плагіни соціальних мереж.